Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

46 сесія

Дата: 19.03.2024 17:13
Кількість переглядів: 94

Фото без опису

Відповідно до розпорядження селищного голови від 19.03.2024 року №3 "Про скликання чергової сорок шостої сесії Піщанської селищної ради 8 скликання", пленарне засідання відбудеться  29.03.2024 року о 10.00 годині в приміщенні селищної ради по вул. Центральна, 36.

На розгляд пленарного засідання чергової  шостої сесії виносяться питання:

1. Про обрання секретаря засідання чергової сорок шостої сесії Піщанської селищної ради 8 скликання.

2. Про внесення змін до рішення 2 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 21.12.2020 року №42 «Про затвердження Програми забезпечення мобілізаційної підготовки, мобілізації та оперативного реагування на загрози на території  Піщанської селищної ради на 2021-2025 роки».

3. Про затвердження Програми фінансової підтримки патронатних родин Піщанської територіальної громади на 2024 рік.

4. Про затвердження Програми «Локалізація та ліквідація амброзії полинолистої на території Піщанської територіальної громади на 2024-2028 роки».

5. Про внесення змін до Програми «Розвиток житлово-комунального господарства на території Піщанської селищної ради на 2023-2025 роки».

6. Про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Піщанської селищної територіальної громади у вигляді субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів (Тульчинський РТЦК та СП Міністерства оборони України).

7. Про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Піщанської селищної територіальної громади у вигляді іншої субвенції  (Департамент гуманітарної політики).

8. Про внесення змін до рішення 42 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 22.12.2023 року №1811 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2024 рік».

9. Про надання згоди на списання основних засобів закладів загальної середньої освіти Піщанської селищної ради.

10. Про безоплатну передачу майна з Відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Піщанської селищної ради на баланс Піщанської селищної ради.

11. Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги, які визначені надавачем соціальних послуг комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг» Піщанської селищної ради.

12. Про повернення комунального майна з господарського відання КП «Піщанка-водоканал» на баланс Піщанської селищної ради.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

14. Про виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти Комунального закладу «Миролюбівський ліцей» Піщанської селищної ради.

15. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АТ «Концерн Галнафтогаз».

16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Колісник Галині Олексіївні.

17. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних часток (паїв), власники яких померли, а спадкоємці спадщини не переоформили, з наступною передачею в оренду ТОВ «Тріго Україна».

18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельних ділянок під кладовищами на території Піщанської селищної ради.

19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки на території Піщанської селищної ради в селі Дмитрашківка.

20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки в смт Піщанка Піщанської селищної ради.

21. Про надання дозволу на укладання тимчасової угоди на оренду земельної ділянки для ведення комерційної діяльності.

22. Про надання дозволу на укладання тимчасової угоди на оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (господарський двір).

23. Про надання дозволу на укладання тимчасової угоди на оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (міжпайові польові дороги).

24. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки сільськогосподарського призначення.

25. Про укладання додаткової угоди до договору оренди землі з ФГ «Яворівське».

26. Різне.

 

Розпорядження.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора