Дата: 12.04.2024 14:16

12 квітня 2024 року під головуванням Піщанського  селищного голови Олександра Крижанівського відбулось засідання позачергової сорок сьомої сесії Піщанської селищної ради 8 скликання. Участь в засіданні взяли депутати селищної та районної рад, керівники комунальних підприємств та структурних підрозділів ради.

На початку засідання присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх воїнів, які загинули за незалежність України,  а також пам'ять усіх громадян, безвинно загиблих внаслідок агресії російської держави-терориста!

Основним питанням, яке розглядалося на сесії, було внесення змін до Програми забезпечення національного спротиву на території  Піщанської селищної ради та передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Піщанської селищної територіальної громади у вигляді субвенції з місцевого бюджету державному бюджету в сумі 550,0 тис грн. на будівництво військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд.

Також ухвалили рішення про передачу Шкільного автобуса на відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму.