Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

.

Дата: 17.04.2024 08:29
Кількість переглядів: 71

Правила безпечного Великодня

На одне із найбільших християнських свят – Великдень, в храмах та церквах територіальних громад збиратиметься велика кількість людей, безпека яких – одне з пріоритетних завдань органів влади.

Напередодні свята відділ організації пожежно-профілактичної роботи та заходів цивільного захисту Тульчинського районного управління Головного управління ДСНС України у Вінницькій області закликає бути обачними та вкрай обережними, не забувати про правила безпеки й поведінки у багатолюдному місці. Під час освячення святкового кошика у церкві, стежте за полум’ям свічки, щоб це не призвело до загоряння. Тримаючи її у руках, відійдіть на безпечну відстань від інших, щоб від вогню свічі не загорівся одяг людей поруч. Для того, щоб гарячий віск зі свічки не капав на підлогу чи килим у церкві, тримайте під рукою шматочок цупкого паперу.

Щоб провести свята в цілковитій безпеці, кожному потрібно пам’ятати про безпеку не лише у церкві, але і вдома. З розумінням поставитися до застережень і вжити всіх необхідних заходів щодо попередження можливих пожеж. Готуючи святкові страви, будьте обережні при експлуатації печей, газових та газових приладів під час приготування великодніх страв, не залишайте їх ввімкненими на період своєї відсутності. У жодному разі не можна залишати дітей наодинці, особливо коли в будинку розжарена піч та горить газ. Під час відпочинку на природі пам’ятайте про дотримання правил пожежної безпеки. Не дозволяйте дітям бавитись з вогнем! Багаторічний аналіз пожеж дає підстави стверджувати, що так званий людський фактор – головна причина чи не кожної пожежі. Найбільшу небезпеку створюють самі люди, безпечність їх поведінки Як кажуть в народі, береженого Бог береже.

Тож, шановні жителі громади, щоб не сталося лиха, ще раз звертаємось до Вас: дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки під час Великодніх свят. Адже тільки від Вас залежить Ваша особиста безпека та благополуччя!

Фахівець сектору ЗЗ ПНС

у Тульчинському районі ЦЗД

ГУ ДСНС України у Вінницькій області

лейтенант служби цивільного захисту Олександр УРСАКІ

 

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора