Піщанська селищна рада

Вінницька область, Тульчинський район

.

Дата: 03.05.2024 12:27
Кількість переглядів: 76

Фото без опису

ТУЛЬЧИНСЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ  Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує,  що з метою виконання Плану протиепізоотичних заходів з профілактики інфекційних хвороб тварин у Вінницькій області на 2024 рік.

 З 01 травня по 31 травня 2024 року планується проведення весняної кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2024 році, з урахуванням Закону України від 24.02.2022 № 2102-ІХ «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні».

З метою профілактики захворювання, приманки з вакциною розповсюджуватимуться шляхом наземного розподілу у лісах, на узліссях, узбіччях доріг, берегах річок, межах сільськогосподарських угідь, у місцях мешкання диких м’ясоїдних тварин. Принада з вакциною безпечна для людей і тварин (має вигляд невеликих брикетів, розміром із сірникову коробку, із запахом м’ясо-кісткового борошна).

 Кампанія буде проводитися під контролем спеціалістів Тульчинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області на території Тульчинського району з 07 травня по 10 травня 2024 року за участі спеціалістів Тульчинської РДЛВМ, філії «Тульчинське лісомисливське господарство», районної організації УТМР.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора