Дата: 08.11.2021 16:55

Відповідно до розпорядження селищного голови від 08.11.2021 р. №21 скликається чергова п’ятнадцята сесія селищної ради. Пленарне засідання відбудеться 18 листопада 2021 року о 10-00 годині в приміщенні селищної ради по вул.Центральна, 36.

На розгляд пленарного засідання чергової 15 сесії виносяться питання:

Про внесення змін до рішення  2 сесії  Піщанської селищної ради 8 скликання від 21.12.2020 року  №54 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2021 рік.

Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Піщанської селищної ради за 9 місяців  (ІІІ квартал) 2021 року.

Про внесення змін до рішення 14 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 29.10.2021 року № 695 «Про утворення старостинських округів».

Про затвердження звіту про  виконання  фінансового плану за  9 місяців 2021 року Комунального  некомерційного підприємства «Піщанська  районна лікарня» Піщанської селищної ради.

Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів.

Про затвердження Програми розвитку  освіти дорослих Піщанської громади на 2021-2023 роки.

Про  погодження  калькуляції на платну послугу  «Швидкий тест для виявлення специфічних  антитіл  SARS-GOV-2» з 27    жовтня  2021 року Комунального  некомерційного підприємства «Піщанська  районна лікарня» Піщанської селищної ради.

Про  кадровий резерв Піщанської селищної ради.

Про передачу транспортних засобів (Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Піщанської селищної ради; Комунального некомерційного підприємства «Піщанська районна лікарня» Піщанської селищної ради).

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про надання дозволу на  розробку проекту землеустрою.

Про надання дозволу на  поділ земельної ділянки.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про надання дозволу на викуп земельної ділянки.

Про припинення права користування земельними ділянками.

Про розірвання договору оренди землі.

Про включення земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності до переліку земельних ділянок право оренди на які буде виставлено на торги.

Про дострокове припинення повноважень старости с. Рудницьке та с. Городище та звільнення старости Чорного В.М.

Про надання згоди в оренду частини приміщення комунального майна.

Різне.