Відділ соціального захисту населення, праці та охорони здоров'я Піщанської селищної ради повідомляє

Дата: 07.07.2022 16:22

Відділ соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я Піщанської селищної ради відповідно листа Тульчинської районної державної адміністрації щодо   виконання листів департаменту міжнародного співробітництва  та регіонального розвитку обласної державної адміністрації від 23.05 2022 року№695/6-2; від 06.06.2022 року № 770/6-2 та відповідно до планів рубок догляду за лісом у 2022 році,наданих Вінницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства і ВОКСЛП «Віноблагроліс» повідомляє  про те, що у 2022 році будуть забезпечені дровами по пільгових цінах наступні пільгові категорії  громадян Піщанської селищної ради:

- вдови ветеранів Великої Вітчизняної війни;

- вдови ветеранів органів внутрішньої служби;

- вдови УЛНА ЧАЕС;

- учасники війни;

- інваліди війни;

- багатодітні сім’ї з числа внутрішньо переміщених осіб.

Дрова реалізуються з території лісництва без доставки, у  вигляді колод по 2 ск.м. на одного пільговика. Ціна в залежності від лісництва, групи та теплотворної здатності.

Для придбання дров паливних зарезервованих для пільгових категорій громадян наявність наряду не обов’язкова.

Списки пільговиків вищезазначених категорій передані до Піщанського лісництва та  Крижопільського «Райагролісу».