Дата: 18.06.2024 13:01

Відповідно до розпорядження селищного голови від 18.06.2024 року №10-од "Про скликання чергової п'ятдесятої сесії Піщанської селищної ради 8 скликання", пленарне засідання відбудеться  28 червня 2024 року о 10.00 годині в приміщенні селищної ради по вул. Центральна, 36.

На розгляд пленарного засідання чергової  п'ятдесятої сесії виносяться питання:

1. Про обрання секретаря засідання чергової п’ятдесятої сесії Піщанської селищної ради 8 скликання.

2. Програма «Безбарєрна Вінничина» Піщанської територіальної громади на 2024-2030 роки.

3. Про внесення змін та доповнень до рішення 10 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 25.06.2021 року №216 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Піщанської селищної територіальної громади».

4. Про внесення змін до рішення 42 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 22.12.2023 року №1811 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2024 рік» (зі змінами).

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадян для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва.

7. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) гр. Пузовіковій Раїсі Іванівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки у постійне користування комунальному підприємству «Побутовець» для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування.

10. Про припинення права оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі та  розірвання договору оренди земельної ділянки.

11. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки.

12. Про укладання додаткової угоди до договору оренди землі з ФГ «Соломончук».

13. Різне.

Розпорядження.