Дата: 28.06.2024 13:46

28 червня 2024 року відбулося пленарне засідання 50 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання. В роботі сесії взяли участь депутати ради, заступник начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій, керівники підприємств, підрозділів ради, старости.

Нехай запанує довгоочікуваний мир і взаєморозуміння сприять подальшій розбудові нашої держави у забезпеченні гідного життя кожного громадянина, нехай у наших серцях не згасне віра у прекрасну долю України. Миру нам усім, добра і щастя - привітав  усіх присутніх з нагоди Дня Конституції України селищний голова Олександр Крижанівський.

На початку пленарного засідання сесії хвилиною мовчання вшанували героїчний подвиг військовослужбовців, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту територіальної цілісності України та безневинних мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Відкрив та вів засідання селищний голова Олександр Крижанівський. Секретарем чергового засідання сесії обрано Антоніну Сікорську.

На розгляд чергової 50 сесії винеслись такі питання:

- Про обрання секретаря засідання чергової п’ятдесятої сесії Піщанської селищної ради 8 скликання.

- Програма «Безбарєрна Вінничина» Піщанської територіальної громади на 2024-2030 роки.

- Про внесення змін та доповнень до рішення 10 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 25.06.2021 року №216 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Піщанської селищної територіальної громади».

- Про внесення змін до рішення 42 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 22.12.2023 року №1811 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2024 рік» (зі змінами).

-  Про внесення змін до рішення 19 сесії Піщанської селищної ради 8 скликання від 28.01.2022 року №1239 «Про Програму забезпечення національного спротиву на території Піщанської селищної ради на 2022 – 2024 роки».

- Про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Піщанської селищної територіальної громади у вигляді субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів (військова частина 2193 державної прикордонної служби України).

-  Земельні питання.

З усіх питань порядку денного пленарного засідання депутати схвалили відповідні рішення.